Cilpu sistēmas priekšrocības

 1. Iestādēm, kas saviem apmeklētājiem nodrošina audio indukcijas cilpu pieejamību, (atšķirībā no infrasarkano staru vai FM sistēmām) nav jārūpējas par austiņu apkopēm, izejmateriālu nomaiņu vai uztvērēju remontiem.
 2. Neierobežots vienlaicīgu sistēmas lietotāju skaits.
 3. Lietotājiem nav jādemonstrē sava vājdzirdība. Vienīgais, kas ir jāizdara, ir jāieslēdz savam dzirdes aparātam “T” režīms.
 4. Dzirdes aparātu lietotāji var izbaudīt labāko iespējamo skaņas kvalitāti. Cilpas sistēma palīdz dzirdes aparātam darīt savu darbu.
 5. Audio indukcijas cilpu tehnoloģija ir universāla; to var izmantot katrs, kurš lieto ar T- spoli aprīkotu aparātu.
 6. Visi dzirdes aparāti, kas ir aprīkoti ar T- spoles sistēmu, ir saderīgi ar klausīšanās cilpām. Kohleārie implanti arī ir aprīkoti ar T- spoli.
 7. Apmeklētāji lieto savus individuālos dzirdes palīglīdzekļus. Skaņa ir pielāgota tieši viņu vajadzībām.
 8. Tiek uzlabota vide pakalpojumu pieejamībai gan biznesa vidē, gan sadzīvē.
 9. Audio indukcijas cilpas nodrošina maksimālu investīciju atdevi, jo pēc uzstādīšanas profesionāla apkope ir nepieciešama tikai minimālā līmenī (piem. ikgadēja apsekošana ar atbilstības mērījumu veikšanu).
 10. Nav nepieciešams, lai Jūs iegādātos, regulāri uzturētu vai mainītu kādus pārnēsājamus uztvērējus.
 11. Nepieciešamības gadījumā ir pieejami arī ~145 eiro vērti vienkārši pārnēsājamie uztvērēji ar austiņām. Statistiski šādas austiņas ir nepieciešamas 1% apmeklētāju, tātad, 400 cilvēku ietilpīgā telpā 4 apmeklētāji bez dzirdes aparātiem, var vērsties ar lūgumu nodrošināt tos ar pārnēsājamiem uztvērējiem.