Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir lielākais šķērslis audio indukcijas cilpu efektivitātei?

Lielākais šķērslis ir lietotāja nezināšana. Daudzi cilvēki nezina, ka viņu dzirdes aparāts vai kohleārais implants ir aprīkots ar T- cilpu. Pat, ja vide ir nodrošināta ar atbilstošām vizuālām norādēm, cilvēki ne vienmēr saprot, ka tie var vienkāršā veidā baudīt augstāku skaņas kvalitāti, izmantojot paši savas dzirdes palīgierīces. Par audio indukcijas cilpas pieejamību norāda speciāla informatīva zīme.

Vai ir vietas, kuras nav iespējams ierīkot audio indukcijas cilpu?

90% objektu var tikt veiksmīgi aprīkoti ar cilpām. Metālu esamība ēku konstrukcijās padara instalāciju sarežģītāku. Instalatoram ir svarīgi veikt sākotnēju vietas apsekošanu, lai katrā konkrētā objektā noteiktu nepieciešamo cilpas profilu un aktīvās aparatūras elementu komponentes.

Vai nav novērota ārējo magnētisko lauku iejaukšanās cilpas darbībā?

Parasti nav. Vecu datoru monitori, vecas dienas gaismas lampas, atsevišķi darbagaldi un visas lidmašīnas patiešām rada traucējumus, taču prakse rāda, ka instalāciju veikt ir iespējams gandrīz vienmēr, t.sk. ņemot vērā arī šāda veida traucēkļu ietekmi.

Vai audio indukcijas cilpas darbojas arī tad, ja dzirdes aparāts nav aprīkots ar T- spoli vai arī ja dzirdes aparāts netiek izmantots vispār?

Jā, audio indukcijas cilpas sader un darbojas arī ar pārnēsājamiem uztvērējiem un austiņām, lai tādējādi tās varētu izmantot arī cilvēki bez T- spoles atbalsta.

Vai audio indukcijas cilpas var atrasties blakus esošās telpās?

Jā, savstarpēji neatkarīgas sistēmas var tikt uzstādītas blakus esošās telpās tā, lai to magnētiskie lauki nepārklājas.

Vai audio indukcijas cilpa ikdienā būs redzama?

Nē, audio indukcijas cilpas neietekmē objekta arhitektūru vai telpas izskatu vispār. Parasti tās tiek apslēptas zem grīdas seguma, sienu vai griestu apšuvuma.

Kādi regulāri uzturēšanas vai apkopes pasākumi būtu veicami pēc audio indukcijas cilpas nodošanas ekspluatācijā?

Reizi mēnesī būtu ieteicams pārliecināties par sistēmas darbību. To var veikt ar ~145 eiro vērtu vienkāršu pārnēsājamo uztvērēju ar austiņām. Gada griezumā ir ieteicams veikt ikgadēju sertifikāta atjaunošanu, izdarot atkārtotus mērījumus un darbspēju pārbaudi.

Kā cilvēki uzzina par audio indukcijas cilpas pieejamību?

Konkrētajā vietā ir jābūt izvietotām starptautiski atzītām informatīvajām norādēm.